Żyjąc wiarą w REALNYM świecie
Blog pastora Pawła Bartosika
poniedziałek, 18 sierpnia 2014
Owoc relatywizmu
Gdybym był relatywistą, to
moja
prawda jest taka, że relatywizowanie prawdy ją niszczy. I proszę z tym nie polemizować, bo to
moja
prywatna prawda, do której mam prawo ;-)
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer