czwartek, 25 stycznia 2018

Reformacja w Gdańsku!

Szukasz kościoła reformacji w Gdańsku w nauczaniu, liturgii, szacunku do historii i ciągłości Kościoła, miejscu dzieci i rodziny w Kościele, w praktyce codziennego życia?. Szukasz ludzi wierzących, którzy wesprą Cię w Twoich duchowych, światopoglądowych poszukiwaniach i codziennych praktycznych wyzwaniach (samotność, depresja, małżeństwo, wychowanie dzieci, praca, przyjaźń itp.)?

Serdecznie zapraszamy na cotygodniowe Nabożeństwa Ewangelicznego Kościoła Reformowanego: Dom Harcerza ul. Za Murami 2-10. Niedziela 10.00. Każdy jest mile widziany.

Czego możesz oczekiwać odwiedzając nas? Kazania z praktycznym zastosowaniem opartego w całości o tekst Pisma Świętego, śpiewu Psalmów, hymnów i współczesnych pieśni z użyciem współczesnych instrumentów (gitary, flet poprzeczny, bęben, skrzypce), spowiedzi powszechnej i absolucji (zapewnienie o przebaczeniu), trzech czytań (ST, listy, NT), cotygodniowej Komunii pod dwiema postaciami (Chleb i Wino) dla wszystkich chrześcijan, Apostolskiego Credo, Ojcze nasz, Sanctus (Święty), Doksologii, początkowego i końcowego błogosławieństwa.

Po Nabożeństwie zapraszamy na kawę, herbatę i ciasto. Serdecznie pozdrawiam!