poniedziałek, 17 stycznia 2022

Bezpłatny Pakiet Antykryzysowy dla mieszkańców Trójmiasta

Drodzy. Na obecne niełatwe czasy przygotowałem całkowicie bezpłatny "Pakiet Antykryzysowy"W jego skład wchodzą cztery rzeczy:

1. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Przekład: Uwspółcześniona Biblia Gdańska. Nowa, w folii. Słowo Boże to podstawa życia, które podoba się Bogu, w radości i pokoju z Nim. 
2. Egzemplarz wyjątkowej książki (120 stron) pt. "Jezus naszym przeznaczeniem" autorstwa pastora Wilhema Buscha. Autor w okresie III Rzeszy w Niemczech był działaczem Kościoła opozycyjnego wobec nazizmu. Jego bezkompromisowa względem władz państwowych postawa, wyrażana podczas publicznych kazań, ściągnęła na niego szykany Gestapo. W tym czasie był wielokrotnie więziony. 
W książce opisuje swoje doświadczenia z tego okresu, wyzwania i odpowiedzi wiary w Chrystusa. Odpowiada również na wiele pytań, które wzbudzają w nas poczucie lęku, niepewności w szczególnie trudnych, niezrozumiałych okresach naszego życia. Dobra lektura na obecny czas człowieka doświadczonego wyzwaniami Drugiej Wojny Światowej.

3. Książeczka (30 stron) "Pomoc z góry" z biblijnymi wersetami dedykowanymi na różne okazje i sytuacje w życiu. 

4. "Słowo na dzisiaj" - codzienne rozważania z Pisma Świętego wraz z zastosowaniem i myślą dnia. 

Aby otrzymać "Pakiet Antykryzysowy" wystarczy, że mnie o tym poinformujesz mailem: bartosik7@gmail.com lub SMSem/telefonicznie: 605-282-417. Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub okolicy mogę wręczyć Ci go osobiście (bez żadnych kosztów dla Ciebie!) lub pakiet możesz odebrać, odwiedzając nas na niedzielnym nabożeństwie o godzinie 11 w Domu Harcerza w Gdańsku przy ul. Za Murami 2-10.
Błogosławieństw! 
pastor Paweł Bartosik - Ewangeliczny Kościół Reformowany w Gdańsku