czwartek, 30 grudnia 2021

Zostań Partnerem w 2022 rokuPrzełom roku to dobry okres na dobre i nowe postanowienia. Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć w tej kwestii - oto krótka zachęta.

Cieszę się, że regularnie korzystasz z artykułów, podcastów, kazań, nagrań video artykułów, które publikuję w internecie. Dziękuję za Twoje modlitwy i słowa zachęty napisane prywatnie lub w komentarzach. To dla mnie bardzo ważne. 

Wraz z Nowym Rokiem 2022 chciałbym Cię zachęcić, byś prócz bycia zwolennikiem, słuchaczem lub czytelnikiem został również Partnerem w służbie. Partnerzy sprawiają, że wiele dobrych rzeczy może się rozwijać lub wręcz istnieć. Partnerzy to współuczestnicy w dobrym dziele. Od samego początku w dzieło szerzenia Ewangelii wpisane są wyzwania. Jednym z nich są środki finansowe, dzięki którym jako chrześcijanie możemy skutecznie docierać z Dobrą Nowiną i służbą miłosierdzia do potrzebujących ludzi. 

Jeśli to, co robię uważasz za budujące, inspirujące do życia z Bogiem, pomaga Ci dojrzewać w wierze, możesz pomóc w dziele szerzenia Dobrej Nowiny - poprzez dowolną ofiarę. Każdy dar płynący z wdzięcznego serca jest wielką zachętą i pomocą - bez względu na to czy zdecydujesz się na regularne czy jednorazowe wsparcie. Osobom, które chciałyby zostać Partnerami w służbie i regularnie ją wspierać poprzez dowolną comiesięczną ofiarę – wręczam, w ramach podziękowań, książki naszego Wydawnictwa Trinity.


Moja praca ma charakter szerszy aniżeli lokalny, dlatego zależy mi na tym, by ci, którzy korzystają z mojej służby poprzez słuchanie kazań i wykładów, czytanie artykułów i blogowych wpisów lub uczestnictwo w naszych wydarzeniach – mieli możliwość współuczestniczyć w tej pracy jako Partnerzy w dobrym dziele i być bliżej tego, co robimy poprzez regularny kontakt.  

Pismo Święte mówi: "(...) kto sieje obficie, obficie też żąć będzie. Każdy, tak jak sobie postanowił w sercu, nie z żalem albo z przymusu; gdyż ochotnego dawcę Bóg miłuje. A władny jest Bóg udzielić wam obficie wszelkiej łaski, abyście, mając zawsze wszystkiego pod dostatkiem, mogli hojnie łożyć na wszelką dobrą sprawę, jak napisano: Szczodrze rozdaje, udziela ubogim, Sprawiedliwość jego trwa na wieki". - 2 List do Koryntian 9:6-9. 

Jeśli uznasz, że finansowe wsparcie mojej służby jest godne tego by "łożyć na wszelką dobrą sprawę" możesz wpłacić (jednorazowo lub co miesiąc) dowolny dar na poniższe konto: 

Paweł Bartosik 
Nr konta: 07 2340 0009 1040 4010 0002 2312 
(z dopiskiem "ofiara na służbę pastora Pawła Bartosika"). 

Jeśli chciałbyś do mnie napisać w tej sprawie, miałbyś pytania, oto mój email: bartosik@gmail.com
Znajdziesz mnie również na Facebooku (Messengerze).

Za wszelkie ofiary serdecznie dziękuję.