czwartek, 26 stycznia 2023

Gratulacje!

UKOŃCZYŁEŚ POWSZECHNY TEST OSOBOWOŚCI! 

Twój wynik Testu
TAK: 26
NIE: 14

Interpretacja:
Jesteś osobą wrażliwą, z poczuciem humoru, ceniącą bezpieczeństwo i dobre warunki życia. Lubisz odpoczynek i dobre jedzenie. Nie lubisz stresu, choć zwykle działa on na Ciebie motywująco. Osoby z Twoim temperamentem nie lubią hipokryzji i obłudy. Cenisz wytrwałość w dochodzeniu do celu, lecz nie po trupach. Uważasz, że warto żyć, lecz również warto mieć dystans do wielu spraw. 

Masz wyraziste poglądy na niektóre kwestie, choć nie zawsze są one popularne. Nie martwi cię to jednak i wiesz, że nie powinno. Nie jesteś obojętny na ludzką krzywdę, niesprawiedliwość, kłamstwa. Nie poddajesz się łatwo manipulacji. Dlatego od telewizji wolisz internet. Od hałasu wolisz ciszę i spokój. Od reklam wolisz quizy takie jak ten. Od słodkiego kłamstwa wolisz najtrudniejszą prawdę. Od niedogotowanego makaronu wolisz świeże owoce. Nie lubisz, gdy ktoś łamie daną obietnicę. 

Ludzie tacy jak Ty mają więcej zalet niż wad, interesują się wieloma rzeczami, mają szerokie horyzonty. Musisz jednak uważać, by Twoje wady nie zdominowały Twoich zalet. Chętnie sięgasz po rozwiązania jeśli są one uczciwe i dające odpowiedzi. 

Pomocne kroki w kierunku rozwoju Twojego potencjału:
W kwestii Twojej duchowości, czujesz, że Bóg jest ci bliski, choć czasami przechodzisz przez życiowe zakręty i kryzysy. Rada? W tym tygodniu dobrze, abyś sięgnął po Biblię i zaczął ją regularnie czytać z wiarą, że jest to Słowo Boga, który do Ciebie przemawia. Pomocne w Twoich problemach będzie znalezienie i dołączenie do zdrowego Kościoła w Twojej okolicy. Jeśli trwasz do tej pory w jakimś ukrytym lub jawnym grzechu, z pewnością powinieneś go wyznać i porzucić. Nie jest to korzystne dla Twojego rozwoju i więzi z Bogiem. Trwanie w grzechu jest szczególnie niszczące dla ludzi o Twojej osobowości i Twoich bliskich. Ludzie z Twoim charakterem nie chcą żyć w samozniszczeniu. 

Dobrze, abyś zaprzyjaźnił się z Bogiem, ufając Jemu i przestrzegając Jego przykazań. To przyniesie Ci prawdziwy pokój i radość mimo życiowych wyzwań. Opuść swoją strefę komfortu i zapoznaj się z książkami Wydawnictwa Trinity. To pomoże Ci zdobyć szerszą perspektywę i przyczyni się do Twojego duchowego oraz intelektualnego rozwoju. 

Ponadto dobrze, abyś podjął uzdrawiające dla psychicznej i duchowej higieny postanowienia i wywiązywał się z nich: 

- nie plotkuj o swoim bliźnim, nie niszcz jego reputacji, 
- opłacaj na czas rachunki i wszelkie zobowiązania (długi), 
- zwracaj terminowo to, co pożyczyłeś, 
- zadbaj o swoją rodzinę: duchowo i finansowo, 
- dotrzymuj danego słowa, 
- unikaj chełpienia się sobą i swoimi dobrymi uczynkami, 
- nie oglądaj pornografii, 
- przebaczaj szybko i radośnie, 
- przyznawaj się do błędów i przepraszaj jeśli broniłeś niesłusznej sprawy, 
- regularnie wyznawaj grzechy Bogu i bliźniemu, wobec którego zawiniłeś, 
- nie zakładaj, że zawsze musisz mieć ostatnie słowo, 
- rozmowy o doktrynach biblijnych nie są zamachem na twoją duchowość, 
- oglądanie kazania lub nabożeństwa online to nie udział w nabożeństwie, 
- dbaj o wychodzenie na wspólne randki z małżonkiem (jeśli go masz), 
- świętuj rodzinne wydarzenia (np. wyjściem dla obiad), takie jak urodziny, zakończenie szkoły przez dzieci lub pomyślnie zdane egzaminy.

Jeśli masz pytania dotyczące Testu, napisz do mnie:
pastor Paweł Bartosik (Gdańsk) - bartosik7@gmail.com 
To może również korzystnie wpłynąć na Twoją przemianę materii i wydłużyć czas życia o 4 dni. 

Powszechny Test Osobowości możesz polecać znajomym wysyłając in ten link: tiny.pl/wlxb8