czwartek, 15 stycznia 2009

Blog jest 10 (jak na razie)!!! Alleluja!!!

Elo Ziomki - jak mawia ("nawija") młodzież z pabianickich blokowisk :-)

Jak wiecie mój blog bierze udział w Konkursie na Blog Roku 2008. Właście sprawdziłem aktualne wyniki i... WOW! Blog znajduje się na 10 MIEJSCU (spośród 1524 zgłoszonych w tej kategorii)! Jest to ostatnie z premiowanych AWANSEM do FINAŁU miejsc, a do końca konkursu jeszcze tydzień! Nie mam pojęcia czy i jak długo uda mi utrzymać to miejsce, ale już teraz chciałbym podziękować WSZYSTKIM TYM Z WAS, KTÓRZY ODDALI SWÓJ GŁOS!

WIEEEELKIEEEEE DZIEEEENXXXX - jak mówi młodzież z Bronxu :-)

Jeśli macie jeszcze siłę w palcach by wystukać kilka cyferek w telefonie lub macie dar zachęcania innych, byłoby kul - jak zwykła była mówić młodzież z Brooklynu.

Przypomnę:
To łatwizna - jak powiadają przedszkolaki. SMS o treści E00155 (gdzie "0" to zero, wszystko pisane łącznie, bez spacji) wysłany na numer 7144 - BEZCENNE! Koszt to jedyne 1,22 zł czyli tyle co skserowanie 4-5 kartek papieru (chyba, że ktoś kseruje w punktach "studenckich").

Po zakończeniu konkursu dla wszystkich głosujących planuję blogową imprezę dziękczynną (na razie więcej nie zdradzę, niech to będzie niespodzianka).

2 komentarze:

  1. Sorki Pawel, moj glos Cie nie wspomoze :o( Wlasnie probowalam wyslac smsa tak jak podales, ale moj telefon, albo siec (nie znam sie) oswiadczyl, ze numer jest "inwalid" i ze mam wpisac jak nalezy 10-cio cyfrowy to wtedy pogadamy, a raczej wyslemy. No i d...
    Ale wspieram Cie duchowo :o)
    Pozdrowki, jak mawia mlodziez z Portland ;o)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trudno. Amerykanie są wyłączeni z gry. To oczywiście jawna dyskryminacja narodu Obamy! :-)

    OdpowiedzUsuń