czwartek, 15 stycznia 2009

Blog jest 10 (jak na razie)!!! Alleluja!!!

Elo Ziomki - jak mawia ("nawija") młodzież z pabianickich blokowisk :-)

Jak wiecie mój blog bierze udział w Konkursie na Blog Roku 2008. Właście sprawdziłem aktualne wyniki i... WOW! Blog znajduje się na 10 MIEJSCU (spośród 1524 zgłoszonych w tej kategorii)! Jest to ostatnie z premiowanych AWANSEM do FINAŁU miejsc, a do końca konkursu jeszcze tydzień! Nie mam pojęcia czy i jak długo uda mi utrzymać to miejsce, ale już teraz chciałbym podziękować WSZYSTKIM TYM Z WAS, KTÓRZY ODDALI SWÓJ GŁOS!

WIEEEELKIEEEEE DZIEEEENXXXX - jak mówi młodzież z Bronxu :-)

Jeśli macie jeszcze siłę w palcach by wystukać kilka cyferek w telefonie lub macie dar zachęcania innych, byłoby kul - jak zwykła była mówić młodzież z Brooklynu.

Przypomnę:
To łatwizna - jak powiadają przedszkolaki. SMS o treści E00155 (gdzie "0" to zero, wszystko pisane łącznie, bez spacji) wysłany na numer 7144 - BEZCENNE! Koszt to jedyne 1,22 zł czyli tyle co skserowanie 4-5 kartek papieru (chyba, że ktoś kseruje w punktach "studenckich").

Po zakończeniu konkursu dla wszystkich głosujących planuję blogową imprezę dziękczynną (na razie więcej nie zdradzę, niech to będzie niespodzianka).