środa, 29 maja 2013

Homoseksualizm w naturze

Obrońcy jednopłciowych "małżeństw" twierdzą, że homoseksualizm jest zgodny z naturą bo występuje w świecie zwierząt. Tak, podobnie jak kanibalizm, grypa i kazirodztwo.

6 komentarzy:

 1. Co ciekawsze te same kręgi pomyleńców domagają się odbierania dzieci rodzicom którzy dali dzieciom klapsa - choć fizyczne karcenie dzieci w świecie zwierząt jest czymś całkowicie naturalnym, po wielokroć obserwowanym i w pełni uzasadnionym.

  Ja rozumiem iż jak Bóg chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum.... ale czemu Bóg karze też uczciwych ludzi koniecznością liczenia się z bredniami które wygadują tamci?

  OdpowiedzUsuń
 2. Homoseksualizm nie krzywdzi innych tak jak kanibalizm.

  A grypa jest jak najbardziej zgodna z naturą, to chyba oczywiste?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kanibalizm zasadniczo też nikogo nie krzywdzi maso... bo zjada się już nieżyjących...

  Homoseksualizm jako upodobanie erotyczne,zasadniczo szkodliwy nie jest. Co innego gdy homoseksualista "organizuje" sobie chłopców wykorzystując ich młody wiek, zagubienie itp.

  Natomiast Geizm jako odmiana totalitaryzmu, jest ideologią jak najbardziej niebezpieczną i godna zwalczania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie do końca rozumiem celowość tego wpisu, czy autor sugeruje, że skoro "kanibalizm, grypa i kazirodztwo" także występują w naturze, to oznacza, że homoseksualizm jednak jest nienaturalny?

  "Co innego gdy homoseksualista "organizuje" sobie chłopców wykorzystując ich młody wiek, zagubienie itp."
  Hmm, ciekawe, w której to grupie społecznej częste i głośne są przypadki molestowania chłopców z wykorzystaniem ich młodego wieku, zagubienia oraz własnego autorytetu...

  OdpowiedzUsuń
 5. No cóż brak zrozumienia mister Hugh w pewnych środowiskach jest czymś naturalnym, wynikłym z samego faktu istnienia tych środowisk, gdyby tworzyli je ludzie rozumiejący, to... nie było by ich.

  Rozumiem drogi Hugh że pragniesz teraz przeczytać stosowne wyjaśnienia - które mógł byś wykorzystać składając na nas donos do odpowiednich instancji. Otóż nie doczekasz się - Nie rozumiesz o co chodzi - twój problem, rozumiesz ale chciał byś dosadniej - też twój problem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ps. " ciekawe, w której to grupie społecznej częste i głośne są przypadki molestowania chłopców z wykorzystaniem ich młodego wieku, zagubienia oraz własnego autorytetu." - statystycznie najczęściej pośród lewicujących działaczy politycznych i społecznych. Ale zapewne nie będziesz ukontentowany taka odpowiedzią.

  OdpowiedzUsuń