piątek, 14 czerwca 2013

Dlaczego nie pojechałem do TVN?

Zadzwonił do mnie przedstawiciel TVN Style zapraszając na 23 czerwca do programu "Miasto Kobiet" (prowadzą go: Dorota Wellman i Paulina Młynarska). Tematem spotkania miało być wychowanie, dyscyplina i... klapsy, a inspiracją do zaproszenia poniższy wywiad sprzed 3 lat. 

Podziękowałem za inicjatywę i choć chętnie wziąłbym udział w rozmowie, to musiałem odmówić bowiem nagrania są robione w Niedzielę, dokładnie w godzinie naszego nabożeństwa. Moimi oponentami mieli być Henryka Krzywonos i prof. Zbigniew Mikołejko. 

Swoje poglądy na ten temat wyraziłem w niniejszej rozmowie.

5 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze, ze sie do TVN pastor nie wybiera.

  OdpowiedzUsuń
 2. Paweł, nie masz zastępców?

  OdpowiedzUsuń
 3. Paweł, nie masz zastępców?

  Dobre pytanie. Jednak nadal uwazam, ze nie ma potrzeby zjawiac sie do dyskusji w TVN tylko po to aby byc wykorzystanym przez ta ohydna telewizje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Imperatorze, dlaczego uważasz, że celem tego programu miałoby być wykorzystanie Pawła? Może się mylę, ale widzę w takim wystąpieniu szansę na dotarcie do wielu ludzi, którzy być może nigdy nie słyszeli tego co Paweł ma do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. mperatorze, dlaczego uważasz, że celem tego programu miałoby być wykorzystanie Pawła?

  Obserwujac czasem przez youtube co sie dzieje dzis na antenie TVN odnosze takie wrazenie. Widzielismy z zona kilka paneli dyskusyjnych w TVN i nie ma tam szansy powiedziec czegos dobrego i waznego bez bycia zakrzyczanym przez prezentera, innego goscia lub motloch publicznosci.

  Oczywiscie, jest tez mozliwosc ze sie myle.

  OdpowiedzUsuń