środa, 30 grudnia 2009

Mój blog ma 2 latka

W grudniu br. mój blog obchodzi drugie urodziny! Nie jest jeszcze co prawda w wieku przedszkolnym, ale na etapie uczącego się mówić i chodzić po schodach dziecka. :) Powolutku jednak, co mam nadzieję widać po wpisach, dojrzewa.

Przy tej okazji chciałbym podziękować tym z Was, którzy zaglądają tu w miarę regularnie oraz tym, którzy zamieszczają komentarze (pod wpisami i prywatnie). Każdy sygnał zwrotny z Waszej strony jest dla mnie ważny i cenny.

Jeśli chodzi o statystyki to miniony rok przyniósł ok. 25.500 tys. wejść co daje średnio 2133 wizyt miesięcznie. Jak tylko jestem w stanie wpisy staram się zamieszczać codziennie. Wyjątkiem są oczywiście wakacje, (w większości) niedziele oraz różne przerwy świąteczne w ciągu roku.

Cóż. Sobie na Nowy Rok życzę dalszego rozwoju, ciekawych pomysłów, interesujących wpisów, zaś Wam - Drodzy Czytelnicy - by ten blog był dla Was inspiracją do poszukiwań oraz pomagał Wam "żyć wiarą w REALNYM świecie".

Na koniec chciałbym wyrazić szczególne podziękowania dla osób, które finansowo wspierają moją służbę poprzez ten blog. Wasza wierność w tym względzie jest dla mnie dużą zachętą do regularnych wpisów.

Jeśli uważasz, że robię coś wartościowego i chciałbyś pomóc w rozwoju tej strony, możesz wesprzeć mojego bloga klikając TUTAJ. Za wszelkie darowizny serdecznie dziękuję. Dla wspierających przygotowałem pewne niespodzianki, ale o tym póki co ciiiiiiiii... :)