poniedziałek, 13 maja 2013

Dobrze zarabiać czyniąc dobre rzeczy: 7-8 czerwca we Wrocławiu!

W polskim biznesie oraz w Kościołach brakuje rzetelnej wiedzy na temat uczciwego zarabiania dużych pieniędzy podanej przez profesjonalistów, którzy są chrześcijanami i w swoim biznesie nie tylko kierują się biblijnymi wartościami, ale i odnoszą w nim sukces! Dziwactwa tzw. "teologii sukcesu" spowodowały wiele szkód w umysłach wielu chrześcijan i "wyprodukowały" sceptyczne podejście do rozwijania z wiarą własnego biznesu, zdobywania pieniędzy, bogactwa.

Dlatego dziś chciałbym Was zaprosić, Drodzy Czytelnicy, na wyjątkową konferencję organizowaną przez mojego dobrego znajomego - chrześcijańskiego biznesmena Piotra Michalaka na temat zdrowych, skutecznych metod zarabiania pieniędzy opartych o czynienie dobrych rzeczy dla innych ludzi. 

Pismo Święte, wbrew pozorom mówi bardzo dużo na temat pieniędzy, sposobu ich zdobywania, wartości, którymi powinniśmy się kierować w ich zarabianiu. Kilka podstawowych prawd:
- pieniądze są środkiem, a nie celem, 
- nie ma nic duchowego w byciu ubogim, 
"Wolny rynek jest ekonomicznym wyrazem apostolskiego nauczania abyśmy służyli sobie nawzajem w miłości" (Doug Wilson),
- w biznesie powinniśmy kierować się wartościami, a nie dostosowaniem do "wyścigu szczurów",
- dobre pieniądze biorą się z troski o dobro drugiego człowieka,
- celem pracy jest szukanie Bożego Królestwa (a wszystko inne będzie nam dane). 

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak powyższe przekonania przekuwają się na sukces w biznesie, to od dziś W TYM MIEJSCU otwarte są zapisy na dwudniowe Seminarium, które odbędzie się w dniach 7-8 CZERWCA we WROCŁAWIU.

Jak zapowiadają organizatorzy: będzie to wyjątkowe wydarzenie! Wraz z pozostałymi prelegentami, stanowiącymi śmietankę najlepszych trenerów, specjalistów i biznesmenów na rynku, mamy zebrane liczne przykłady i studia przypadku, mechanizmy, strategie i techniki radzenia sobie z etycznym zarabianiem pieniędzy - i nie możemy się doczekać, aż się z Tobą nimi podzielimy! 

Będzie okazja posłuchać:

1. Jednego z najbogatszych Polaków (13. miejsce na liście Forbesa), Krzysztofa Jędrzejewskiego, który będzie dawał rady biznesowe z perspektywy doświadczonej osoby zarządzającej grupą firm wartych ponad miliard PLN.

2. Założyciela sieci szkół Samuel, Jacka Weigla, który aktywnie działając społecznie założył już 3 stowarzyszenia i zebrał 4,5 mln zł na budowę sporej chrześcijańskiej placówki szkolnej w centrum Warszawy. 

3. Właściciela jednej z największych chrześcijańskich księgarni internetowych Tolle.pl Pawła Królaka, który opowie co jest jedną z najważniejszych rzeczy w biznesie (niezależnie, czy pracujemy na etacie, czy w firmie). Odpowiedź na to pytanie sprawia, że możemy praktycznie nie mieć konkurencji.

4. Założyciela Towarzystw Biznesowych, networkera Macieja Gnyszkę. Maciej opowie jak kultywować kontakty i łączyć ze sobą potrzebujące strony, osiągając duże zyski.

5. Autora dwóch książek o pasji, doświadczonego trenera Andrzeja Burzyńskiego, który opowie o tym, jak odkryć swoją pasję i jak pracować z pasją. 

6. Trenerzy zaprzyjaźnionej organizacji coachingowej LMI wraz ze swoimi klientami (prezesami firm) poprowadzą dwa wykłady-warsztaty: na temat efektywności osobistej oraz "od pomysłu do biznesu". 

7. Piotr Michalak opowie na pytanie czy człowiek uczciwy może zarabiać duże pieniądze i przedstawi dowody w sprawie na podstawie Pisma Świętego. Opowie także o generowaniu dochodów „z niczego”: wydobywaniu wartości z otaczających nas osób i przeoczonych zasobów oraz jak zdobywa się duże kontrakty lub dobrą pracę.

Pod tym linkiem można dowiedzieć się więcej (nt. ceny, mówców, idei, zobaczyć trailer) i zarezerwować swoje miejsce: http://swietybogacz.pl/zapisy/ppb.html 

Zapraszam i zachęcam!