sobota, 3 lipca 2010

Kto tutaj gotuje?

Nazywam się Paweł Bartosik. Urodziłem się 7 kwietnia 1977 r. w Gorzowie Wlkp. Od 1997 r. mieszkam w Gdańsku, gdzie skończyłem magisterskie studia pedagogiczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia doktorskie w zakresie pedagogiki i nauk o polityce. Jestem żonaty i mam trójkę dzieci.

Od 2007 roku jestem pastorem Ewangelicznego Kościoła Reformowanego w Gdańsku, a także autorem książek:
- Zabijają dzieci - wojna kultur o życie nienarodzonych
- Nie jesteś LGBT - Kościół, kultura, duszpasterstwo
- Boże Narodzenie zmienia świat

Od 2018 roku wraz z żoną prowadzimy wydawnictwo, w ramach którego piszemy lub tłumaczymy chrześcijańskie książki z dziedzin: apologetyka, kultura, rodzina, wychowanie, etyka, liturgia, teologia, dla rodzin/dzieci.... Nasza strona: WydawnictwoTrinity.pl 

Lubię książki, muzykę rockową i reggae, podróże. Z zespołem Krótka Piłka udało nam się wydać własną płytę (w 2012 r.). Chcesz posłuchać - napisz :) Interesuję się sportem: głównie żużel, piłka nożna, koszykówka NBA. 

Blog powołałem do życia 19 grudnia 2007 roku. Prowadzę go, aby dzielić się swoją wiarą, pasją dla Boga i spojrzeniem na świat. 

Wszelkie pytania, uwagi, komentarze kieruj do mnie pisząc na adres: bartosik7@gmail.com

Jeśli uznasz, że robię coś wartościowego i chciałbyś pomóc w rozwoju tej strony, możesz wesprzeć mojego bloga wchodząc TUTAJ.