niedziela, 10 listopada 2013

Dom zamiast klasy

I po wykładach o wolnej woli i przeznaczeniu... Mówiliśmy na ten temat z perspektywy Pisma Świętego (moje dwa wykłady) oraz świadectwa historycznego Kościoła Powszechnego (Artur Welman). Jestem bardzo zadowolony i zachęcony. Bardzo dojrzały odbiór treści, ciekawe pytania i dyskusje w czasie pytań i odpowiedzi oraz w przerwach. W tym tygodniu w sieci pojawią się nagrania VIDEO oraz mp3. Wkrótce pojawi się informacja na blogu na ten temat.

Tymczasem dopiero co zakończyliśmy jedno wydarzenie, a już zapraszam na... kolejne! Tym razem wraz Katolickim Stowarzyszeniem "Civitas Christiana" oraz Chrześcijańską Szkołą Podstawową im. Króla Dawida w Poznaniu organizujemy konferencję pt. "Dom zamiast klasy. Czy można skutecznie uczyć się poza szkołą?" Będze więc o edukacji domowej, która cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju! 

Odbędzie się ona w sobotę 23 listopada o godzinie 10.00 w DOMU HARCERZA.

Wkrótce więcej informacji o szczegółowych tematach i wykładowcach. Zapowiem jedynie, że będą wystąpienia o teorii i praktyce uczenia domowego: dyrektora szkolnego, pedagoga, pastora i rodziców uczących domowo. Wstęp wolny. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.