niedziela, 29 grudnia 2019

W 2020 roku przeczytaj Biblię i zostań Partnerem w służbie!


Jeśli mogę coś podpowiedzieć w kwestii noworocznych postanowień, które przynoszą dobrą zmianę i błogosławieństwo - oto dwie małe zachęty do dużych rzeczy:

Zacznij od postanowienia przeczytania Pisma Świętego w jeden rok. TUTAJ znajdziesz plan codziennego czytania Biblii. Na każdy dzień znajdziesz jedno czytanie z Nowego Testamentu i dwa czytania ze Starego Testamentu. Podejmij wyzwanie! Błogosławieństwa płynące z codziennej, choćby krótkiej lektury Bożego Słowa są nie do przecenienia! 

A oto druga zachęta. 

Cieszę się, że regularnie korzystasz z artykułów, podcastów, kazań, video, które publikuję w internecie. Dziękuję za Twoje modlitwy i słowa zachęty napisane prywatnie lub w komentarzach. To dla mnie bardzo ważne. 

Wraz z Nowym Rokiem chciałbym Cię zachęcić, byś prócz bycia zwolennikiem został również Partnerem w służbie. Partnerzy sprawiają, że wiele dobrych rzeczy może się rozwijać lub wręcz istnieć. Partnerzy to współuczestnicy w dobrym dziele. 

Partner to ktoś ofiarowuje 50-100 PLN miesięcznie lub 600-1200 PLN rocznie. Dla Partnerów wysyłam kwartalny Newsletter z bieżącymi informacjami na temat naszej pracy, służb, planów oraz intencje do modlitwy. Jest to forma osobistego listu ze zdjęciami, abyś - mimo fizycznej odległości - mógł być blisko tego, co robimy. 


Prócz Listu każdy z partnerów otrzymuje również nasze książki. W 2020 roku planujemy wydanie 6 tytułów. Jeśli chciałbyś pomóc w dziele szerzenia biblijnego światopoglądu i zachęty do praktycznego chrześcijaństwa poprzez wydawanie dobrych książek - jako Wydawnictwo Trinity będziemy wdzięczni. 

Jest kilka służb, poprzez które możemy docierać z Bożym Słowem do ludzi: 
- blog pbartosik.pl 
- vlog ReformacjaTV (na youtube) - nagrania video
- regularne podcasty i bieżące kazania na profilu Pastor Paweł Bartosik (Spotify itp.)
- Wydawnictwo Trinity
- Trójmiejskie Centrum Duszpasterstwa

Nowy Rok rozpoczynamy z 7 Partnerami (spoza Gdańska). Moim marzeniem jest podwojenie tej liczby w 2020 roku. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej załogi i wraz z Nowym Rokiem zacząć wspierać dzieło szerzenia Ewangelii poprzez powyższe służby - napisz do mnie: bartosik7@gmail.com  

Z radością (i z prezentem :) powitam Cię na pokładzie! 

Paweł Bartosik 
Nr konta: 07 2340 0009 1040 4010 0002 2312 
(z dopiskiem "ofiara na służbę pastora"). 


PayPal: bartosik7@gmail.com