czwartek, 19 marca 2020

Bezpłatny Pakiet Antykryzysowy

Drodzy. Na czas pobytu w domach przygotowałem bezpłatny "Pakiet Antykryzysowy"W jego skład wchodzą cztery rzeczy:

1. Egzemplarz wyjątkowej książki (120 stron) pt. "Jezus naszym przeznaczeniem" autorstwa pastora Wilhema Buscha. Autor w okresie III Rzeszy w Niemczech był działaczem Kościoła opozycyjnego wobec nazizmu. Jego bezkompromisowa względem władz państwowych postawa, wyrażana podczas publicznych kazań, ściągnęła na niego szykany Gestapo. W tym czasie był wielokrotnie więziony. 

W książce opisuje swoje doświadczenia z tego okresu, wyzwania i odpowiedzi wiary w Chrystusa. Odpowiada również na wiele pytań, które wzbudzają w nas poczucie lęku, niepewności w szczególnie trudnych, niezrozumiałych okresach naszego życia. Dobra lektura na obecny czas człowieka doświadczonego wyzwaniami Drugiej Wojny Światowej.

2. Książeczka (30 stron) "Pomoc z góry" z biblijnymi wersetami dedykowanymi na różne okazje i sytuacje w życiu. 

3. "Nasz codzienny Chleb" - codzienne rozważania z Pisma Świętego wraz z zastosowaniem i myślą dnia. Do wyboru w języku polskim lub angielskim (dobry materiał do nauki j. angielskiego!). 

4. Butelka zdrowej wody źródlanej/mineralnej.


Aby otrzymać "Pakiet Antykryzysowy" wystarczy, że mnie o tym poinformujesz mailem: bartosik7@gmail.com lub SMSem: 605-282-417. Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub okolicy mogę wręczyć go osobiście (bez żadnych kosztów dla Ciebie!). Możliwa również wysyłka listem po kosztach wysyłki: 7 zł na nr konta:

07 2340 0009 1040 4010 0002 2312