piątek, 23 października 2020

Drogi człowieku narodzony

Drogi człowieku narodzony, 

Jeśli sądziłeś, że my - ludzie narodzeni zawiążemy sojusz i zgodzimy się na to, by dokonywać selekcji nienarodzonych ludzi decydując którzy z nich mogą się narodzić, a których można zabić, to możesz już wyjść z bańki fikcji i iluzji. Inaczej Twoja złość i nienawiść będą narastały. 

Wiedz, że wielu z nas nie zgadza się na sojusz ze złem w zabijaniu niewinnych ludzi. Nie ma żadnych "nas" - narodzonych. Jesteśmy my - ludzie - bez względu na to, czy *przed* czy *po* narodzeniu. Dlatego choć całkiem zrozumiałe są obecne wyzwiska, obrażanie i poniżanie nas - prolajferów w wydaniu niektórych z was - narodzonych ludzi, to nie dzieje się nic zaskakującego.

Odbywa się bowiem nie tylko prawna, lecz przede wszystkim duchowa batalia. Tak było zawsze, gdy stawką było życie ludzkie. Gdy światło i życie triumfuje - w nocy pojawią się zorganizowane siły duchowej ciemności i cywilizacji śmierci. 

Ciemność zaprasza Was dziś na ulice wielu dużych miast. Sprawdź w internecie. Zatem powoli się szykuj, noc nadchodzi. Czyń zaraz, co masz czynić, by dzieci takie jak to nie ujrzały światła dnia.