czwartek, 29 maja 2008

Mamy biuro!

Dzięki Bogu! Mimo mi donieść, że w wyniku bezprzetargowego konkursu ofert - przedstawiciele władz naszego miasta przyznali nam niewielkie pomieszczenie na biuro. Pokoik ma wprawdzie jedynie 12m2 lecz w zupełności wystarcza na nasze potrzeby (moje dyżury, miejsce spotkań, grup biblijnych itd.).

Biuro będzie mieścić się w samym sercu Wrzeszcza - na skrzyżowaniu ulic Miszewskiego i Grunwaldzkiej. Lokalizacja jest więc wymarzona! Będziemy działać obok sąsiadujących z nami przedstawicieli UPR. Wkrótce plabnujemy powiesić szyld pod oknem biura oraz tablice informacjyną na budynku.


Poniżej publikuję zdjęcia pomieszczenia w stanie surowym oraz okolicę. Przez ostatnie 3 dni przygotowywałem je pod malowanie (zdzieranie tapet, szpachlowanie, wyrównywanie powierzchni ścian, gruntowanie...).


Na koniec UWAGA! Bylibyśmy baaaardzo wdzięczni za wszelką pomoc w pokryciu kosztów wynajmu biura. Gdyby ktoś z Was chciał wesprzeć nas w tej kwestii proszę o kontakt mailowy (gdansk@reformacja.pl) lub wpłaty na nr konta: 27 1940 1076 4918 1025 0000 0000 (Lukas Bank) - z dopiskiem: biuro.

Wnętrze pokoju. Wszystko do odnowienia i kapitalnego remontu.

Stara wykładzina. Pozostała po niej tylko pamięć :-)

Budynek biurowy. Nasze pomieszczenie znajduje się na 3 piętrze (piąte okno od prawej)


Ulica Grunwaldzka


Widok z naszego okna.


Widok z okna