wtorek, 20 stycznia 2009

O nas w TVP Gdańsk - zobacz

Zachęcam do obejrzenia programu "Znaki" emitowanego w TVP Gdańsk w dniu 17.I (sb) oraz 19.I (pn). Tym razem dotyczył on obecności myśli kalwińskiej w wielowyznaniowym i tolerancyjnym religijnie naszym mieście. Są w nim więc migawki z naszego nabożeństwa, wypowiedzi osób z naszego Kościoła (moje, Żeni i Marcina) oraz rozmowa historyków nt. tolerancji i wielowyznaniowości historycznego Gdańska.

Program można również obejrzeć (w większym formacie) lub ściągnąć ze strony TVP Gdańsk (proszę kliknąć ikonkę z 17.01.2009.)

5 komentarzy:

 1. Dlaczego BLOG Ksiedza jest w kategorii "Ja i moje życie", ma numer na E - a nie ma go ani tu, a ani tu?
  JKM

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Januszu,

  Zgłosiłem go do kategorii "Kultura" stąd numer z literą "E" na początku. Po kilu dniach jurorzy zdecydowali się jednak przenieść mój blog do kategorii "Ja i moje życie". Najwidoczniej ocenili, że jego treść najbliższa jest zawartości przynależnej do tej kategorii. Stary numer jednak pozostał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aktualnie blog jest na 24 miejscu w kategorii "Ja i moje życie". Nie jest więc tak źle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęść Boże Drogiemu Księdzu Pastorowi. Genialny program był emitowany w lokalnej trójce. Dziękuję za przybliżenie głównych zasad Reformacji. Marzy mi się aby takich programów było więcej i aby były emitowane cyklicznie.

  Pozdrawiam serdecznie Pawle!
  Brat w Panu Jezusie
  Krzysiek Kłusek
  (Flp 4,13)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki Krzysiek. Bożego błogosławieństwa w Twojej służbie.

  OdpowiedzUsuń