piątek, 29 maja 2009

Siedem Grzechów Głównych na obozie :-)

Jeśli nie zaplanowaliście sobie jeszcze wakacyjnego odpoczynku to zachęcam do wyjazdu na obóz "Reformacji w Polsce", który będzie miał miejsce w górskiej miejscowości Pstrążna (koło Kudowy Zdrój) w dniach 26 lipca-01 sierpnia (ndz-sb).

Tematem wykładów na obozie będzie "7 grzechów głównych". Wykłady przygotują pastorzy: Bogumił Jarmulak, Marek Kmieć i ja.
Pastor Alik Bieriezjanczuk poprowadzi zajęcia (1x dziennie) dla starszych dzieci. Zajęcia z młodszymi dziećmi (1x dziennie) poprowadzi ktoś inny.

Koszt uczestnictwa to 270zł od dorosłej osoby, 180zł od dzieci w wieku od 4 do 18 lat, i 0zł od dzieci do 3 lat (chyba, że dziecko zajmie osobne łóżko, wtedy opłata wyniesie 120zł). W koszcie zapewniamy: śniadanie i obiadokolację oraz łóżko z pościelą.

Obóz zacznie się w niedzielę po południu, a zakończy w sobotę rano.

Jak zwykle planowany jest wieczór talentów. Zachęcam więc do przygotowania jakichś występów. Ponadto: wycieczki w góry, do Czech, wieczorne ogniska, gry sportowe przy ośrodku (siatkówka, piłka nożna). Będzie to więc świetna okazja do wypoczynku, do poznania ciekawych osób oraz duchowej zachęty (wykłady, śpiew, rozmowy).

Zachęcam do wyjazdu!