czwartek, 12 stycznia 2012

Wsparcie

Bloga prowadzę od grudnia 2007 roku. Z sygnałów, które do mnie docierają, dla wielu czytelników stał się on źródłem zachęty, duchowej, teologicznej inspiracji, poszukiwań. Serdecznie dziękuję za każdy sygnał świadczący o tym, że regularnie wchodzicie na tą stronę, a moje pisanie tutaj ma sens i pomaga wam spoglądać na życie, świat, Biblię oczami wiary w szerszy niż dotychczas sposób.

Nauczanie poprzez blog jest częścią mojej służby, przywileju siania ziaren ewangelii, szerzenia Bożego Królestwa w czasach i w świecie, który bardzo często jest nieprzyjazny chrześcijaństwu, szczególnie w wydaniu historycznego, konserwatywnego protestantyzmu.

Drogi Czytelniku, jeśli wpisy na moim blogu uważasz za ciekawe oraz inspirujące, możesz pomóc w jego rozwoju poprzez dowolną ofiarę. Dla mnie będzie to bardzo wymierna i pomocna forma docenienia tego co robię, a twój dar wielką zachętą bez względu na to czy zdecydujesz się na regularne czy jednorazowe wsparcie.

Pismo Święte mówi: "(...) kto sieje obficie, obficie też żąć będzie. Każdy, tak jak sobie postanowił w sercu, nie z żalem albo z przymusu; gdyż ochotnego dawcę Bóg miłuje. A władny jest Bóg udzielić wam obficie wszelkiej łaski, abyście, mając zawsze wszystkiego pod dostatkiem, mogli hojnie łożyć na wszelką dobrą sprawę, jak napisano: Szczodrze rozdaje, udziela ubogim, Sprawiedliwość jego trwa na wieki". - 2 Koryntian 9:6-9.

Jeśli uznasz, że finansowe wsparcie mojej służby na tym blogu (i poza nim) jest godne tego by "łożyć na wszelką dobrą sprawę" możesz wpłacić dowolną kwotę na poniższe konto:

Paweł Bartosik
Gdańsk
Nr konta: 07 2340 0009 1040 4010 0002 2312
(z dopiskiem "ofiara na służbę pastora Pawła Bartosika").

Za wszelkie ofiary serdecznie dziękuję.