poniedziałek, 27 lutego 2012

Cenzura w Polsce jednak obowiązuje

Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak, "super-niania" Dorota Zawadzka, lewicowe media są oburzeni na fakt wydania przez oficynę Vocatio dwóch książek zachęcających do dawania rodzicielskich klapsów. Sprawa trafiła do prokuratury. Szef wydawnictwa wycofał ze sprzedaży te tytuły. Krótko mówiąc: cenzura i zamordyzm.

Zatem otwarcie daję RPD i "super-niani" kolejny powód do reakcji. W większości księgarń można kupić książkę, która mówi: "Kto żałuje swojej rózgi, nienawidzi swojego syna, lecz kto go kocha, karci go zawczasu." (Przysłów 13:24), "Głupota tkwi w sercu młodzieńca, lecz rózga karności wypędza ją stamtąd" (22:15), "Nie szczędź chłopcu karcenia; jeżeli go uderzysz rózgą, nie umrze." (23:13). "A wy, ojcowie, nie pobudzajcie do gniewu dzieci swoich, lecz napominajcie i wychowujcie je w karności, dla Pana" (Efezjan 6:4).

Czekam na wnioski o wycofanie książki ze sprzedaży.

Dlaczego idioci mają wpływ na nasz kraj, a chrześcijanie jeszcze na wielu z nich głosują?

8 komentarzy:

 1. Takie sa wlasnie skutki demokracji...

  OdpowiedzUsuń
 2. Klapsy i rózgi to nic dobrego :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto nie karał cieleśnie swoich dzieci za młodu ten będzie przez nich bity w okresie starości.

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Tak, teraz większość partyjna decyduje jak obywatele mają wychowywać dzieci.

  2. Anonimowy, skąd wiesz co jest dobre, a co nie? Po drugie: rodzic ma prawo wybrać zły model wychowania i większość to robi. Jednak ani Tobie, ani mnie nic do tego tak długo jak ojciec lub matka nie tłuką dziecka pięścią w twarz lub nie zabijają zanim się urodzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kary cielesne wobec dziecka to wyraz bezsilności dorosłego...
  Hitler i Stalin też mieli ojców o "ciężkich rękach" (o czym piszą biografowie tych zbrodniarzy) i z pewnością było to jednym z elementów, który wpłynął na dalsze życie ich i narodów losy.

  J. Kania

  OdpowiedzUsuń
 6. @J.Kania

  Widać ,iż jaśnie Pan Kania jest ekspertem od wszystkiego. Od psychoanalizy (potrafi "zanalizować" i wyjaśnić przyczyny największych tyrani w dziejach ludzkości) oraz od wychowywania dzieci.
  Oczywiście Pan Kania przemawia do nas Chrześcijan z pewnych wyżyn moralnych - bo on i jemu podobni fundamentalistyczni ateiści ,są bez żadnej skazy moralnej.
  Tajemnicą dla mnie jest , jak Pan Kania jako ateista uzasadnia swoje oceny moralne wobec nas Chrześcijan. Skąd u Pana biorą sie kategorie dobra i zła ? Cóż podobnie jak wiele tajemnic z dziedziny fizyki( "czarne dziury" ) czy też ewolucyjnej biologii ( istnienie płci ) - pozostanie to dla nas ograniczonych przez naszą wiarę w Boga oraz podstawowe prawa logiki tajemnicą, która jest dana tylko nielicznym ateistom , którzy w swoim myśleniu nie są tylko "wolni " od Boga ale również od podstawowych praw logiki.
  Oni nie muszą niczego uzasadniać racjonalnie . Oni mają rację ,i już . A dlaczego mają rację ponieważ ... są jaśnie oświeconymi ateistami. A jak się z nimi nie zgadzasz to jesteś kreacjonistą .

  OdpowiedzUsuń
 7. J. Kania standardowo dla siebie popada w skrajności przywołując przykłady ojców tyranów, a nie ojców z prawdziwego zdarzenia kochających swoje dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 8. do OwenFan

  mała poprawka, nie czarne dziury a ciemna materia i ciemna energia

  kreacjonista

  OdpowiedzUsuń