wtorek, 19 czerwca 2012

Wasz dziadek ich widział

Wczoraj w Gdańsku miałem okazję oglądać na żywo jedną z najlepszych piłkarskich ekip w historii tej dyscypliny, Mistrzów Świata i Europy: Hiszpanię. Oglądanie meczu w TV w porównaniu z tym to substytut piłki nożnej i sportowych wrażeń. Kiedyś wezmę na kolana wnuków (mam nadzieję, że będzie to jeszcze legalne) i opowiem im przy kominku lub miejscu na niego o Xavim, Inieście, Alonso, Silvie, Torresie, Pique, Ramosie, Fabregasie, Villi i Cassilasie - pokoleniu, które zdominowało światowy i europejski futbol na wiele lat. I dodam: wasz dziadek widział to na własne oczy  :)

TUTAJ wrzuciłem zdjęcia.

5 komentarzy:

 1. anonimie, ale ty musisz być małym człowiekiem, pełnym kompleksów...wstyd

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd wiesz skąd miałem bilet? :) Prorok jaki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Swoją drogą: jeśli nie wstydzisz się swoich słów - to podpisuj je. Takie bezosobowe "chlapanie" wobec innych, konkretnych osób jest zwyczajnie nieprzyzwoite.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdrość zżera anonimowego trolliszcza, który jedyne co potrafi to obrażać innych. Wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia. Sam widocznie nie posiada przyjaciół, którzy mogliby go zaprosić na mecz. A swojego imienia i nazwiska, czy choćby stałego nicka, jak widać w dalszym ciągu się wstydzi :)) Swoją drogą, twierdzenie że Paweł nie pracuje, jest w takim samym stopniu prawdziwe jak mówienie, że ten anonimowy trolek nie trolluje :D (czytaj: tak dalekie od prawdy jak to tylko możliwe)

  OdpowiedzUsuń
 5. każdy normalny człowiek wstydziłby się tak małego formatu, jaki reprezentuje nasz blogowy troll. On się nie wstydzi, bo nie rozumie, że wszyscy, którzy czytają jego komentarze czują zażenowanie...może jest jeszcze niedojrzałym nastolatkiem, a może po prostu zwykłym ćwierćinteligentem...

  OdpowiedzUsuń