czwartek, 23 lipca 2015

"Pismo Święte, muzyka i kawa" - domowe spotkania ekumeniczne

Jutro W PIĄTEK (24.07.) o godzinie 18.00 u nas w Baninie pod Gdańskiem inaugurujemy regularne spotkania pt. "Pismo Święte, muzyka i kawa".

O projekcie:
"Pismo Święte, muzyka i kawa" to ekumeniczne spotkania chrześcijan różnych nurtów (oraz wszystkich chętnych), których celem jest wzajemna zachęta, rozważanie tekstu Pisma Świętego w formie życzliwej dyskusji, wspólny śpiew Psalmów (i nie tylko Psalmów), modlitwa i zupełnie swobodne rozmowy przy kanapkach, cieście, dobrej kawie lub czymkolwiek innym. Ewentualnie - w miarę chęci - gry planszowe (po zakończeniu rozważań). Chcemy stworzyć miejsce przyjazne dla każdego, kto pragnie zbliżać się do Pana Boga, karmić się Jego Słowem, śpiewem na chwałę Bogu, poznawać i pielęgnować więzi z innymi ludźmi - bez denominacyjnych barier i uprzedzeń.

W planach jest studium biblijnej księgi, jednak chcielibyśmy również dać uczestnikom możliwość wyboru nurtującego ich tematu, który chcieliby zgłębić, przedyskutować z perspektywy Biblii oraz historycznego nauczania Kościoła.

Do Banina można dojechać autem lub autobusem miejskim 126 (z Dworca PKP Wrzeszcz) oraz 157 z Dworca PKP Gdańsk Główny (dojazd do Banina, stamtąd zabierzemy Was autem).

Na miejscu są dzieci, zabawki, podwórko - można więc spokojnie zabrać swoje :)

Chętnych proszę o kontakt na prv, maila: bartosik7@gmail.com lub telefoniczny: 605 282 417. Serdecznie zapraszamy!