niedziela, 23 września 2018

Wspólnota jest ważna!

W ostatnich dwóch latach 9 osób przeprowadziło się do Trójmiasta ze względu na nasz Kościół. Kolejna rodzina zabiega o to i modlimy się w tej sprawie. Powodem była wspólnota, pragnienie dojrzewania w wierze, troska o miejsce wzrostu dzieci... 

Bóg zatroszczył się o mieszkania, pracę, miejsce nauki dzieci (szkoła lub edukacja domowa). Wiele osób spoza Gdańska utożsamia się z tym, w co wierzymy, czego nauczamy i co robimy. Słuchają naszych kazań (gdansk.reformacja.pl), czytają blogowe wpisy (pbartosik.pl) itd. Mamy kontakt mimo odległości. Jednak internet to za mało. Youtube i Facebook to za mało. 

Jeśli chciałbyś być bliżej nas, mieć z nami więź, wspólnotę, by razem służyć Chrystusowi - daj proszę znać. Chcemy Ci służyć i pomóc. Kościół jest ważny! Prawdziwa wspólnota, wzajemna troska, praktyczna miłość, służenie drugim, biblijne teoloigia - są ważne! To jeden z najlepszych powodów, by myśleć o dobrych zmianach. Jeśli jesteś otwarty na nie i na Boże prowadzenie w tym względzie - napisz lub zadzwoń.