środa, 27 lutego 2019

Czy ks. Jankowski realizował postulaty zwolenników seksualizacji dzieci?

JEŚLI ksiądz prałat Henryk Jankowski był homoseksualistą, który zachęcał (nie gwałcił) do seksualnej aktywności nastoletnich chłopców za ich zgodą, to co jest w tym oburzającego dla środowisk LGBT, którzy właśnie coś takiego promują?! 

Przypomnę, że treść dokumentu WHO przyjętego przez Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego mówi np.: 

- „Naucz dziecko skutecznego stosowania prezerwatywy", 
- "Naucz dziecko podejmowania świadomych decyzji dotyczących zyskiwania bądź nie doświadczeń seksualnych", 
 - "Naucz dziecko brania odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczania seksualne". 

Jeśli oskarżenia wobec ks. Jankowskiego są prawdziwe, to chyba właśnie te postulaty realizował. 

TUTAJ cała treść podręcznika: Biuro Regionalne WHO dla Europy i BZgA - Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem

Oczywiście dla chrześcijan każda aktywność homoseksualna lub pedofilska jest grzeszna, dlatego powinniśmy stawać w obronie ofiar i dzieci - zarówno krzywdzonych przez ks. Jankowskiego, jeśli czegoś takiego się dopuszczał, jak i krzywdzonych pedofilską indoktrynacją w szkołach. Nie dołączaj do frakcji przerzucających się oskarżeniami, czyj grzech jest większy. Najbardziej powinien cię oburzać twój własny grzech. Spoglądaj na działania i słowa twoje oraz ludzi oczami Pisma Świętego. Nienawróceni duchowni, politycy i dziennikarze będą zrzucali z siebie i swojej organizacji odpowiedzialność za okropieństwo grzechu, wskazując na winę drugiej strony. 

Ty zaś nawracaj się z własnego i głoś wszystkim ludziom przebaczenie dzięki Bożej łasce poprzez zaufanie Chrystusowi.