czwartek, 2 lipca 2009

Po ewangelizacji w Legnicy

Wczoraj wróciłem z Legnicy gdzie pomagałem w ewangelizacji tamtejszemu pastorowi Aleksandrowi Bieriezianczukowi. W całym wydarzeniu ewangelizacyjnym miałem przywilej uczestniczyć przez 2 dni (pn-wt). Pastora Alika przyjechali wesprzeć nasi Bracia i Siostry z Kościołów z USA (Portland, Salem) oraz z Kanady (Vancouver, Langley). Ich śpiew na rynku oraz wieczorem przed wykładami był iście anielski. :)

W ciągu dnia organizowaliśmy wyjście na rynek gdzie śpiewaliśmy, robiliśmy sketchboard, rozdawaliśmy zaproszenia na wieczorne wykłady po których wszyscy obecni zaproszeni byli na grilla przy piwie i winie. Wieczorem nasi goście zza Oceanu ponownie śpiewem poprzedzali półgodzinne rozważanie z Pisma Św. oraz projekcję filmu LUTER (we wtorek).

Krótko mówiąc - wróciłem bardzo zachęcony mogąc uczestniczyć w tym dziele. Być może za rok lub dwa udałoby się zorganizować tego typu akcje ewangelizacyjne we wszystkich miastach w których obecne są nasze zbory. Na pewno marzy mi się coś takiego w Gdańsku. Więcej na temat akcji w Legnicy znajdziecie na stronie: www.legnica2009.wordpress.com

2 komentarze:

  1. Pawel, dzieki za relacje i dzieki za wziecie udzialu w tej ewangelizacji! Modlimy sie, aby Bog nadal blogoslawil to dzielo oraz Ciebie i Twoja rodzine. Trzymaj sie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki Agata. Pozdrowienia dla Berta i Owena! :)

    OdpowiedzUsuń