poniedziałek, 21 grudnia 2009

Zabójstwo nie jest dramatem?

O lewackiej ideologii portalu Onet.pl wie chyba każdy użytkownik tej strony. Przejawia się ona nie tylko w treści prezentowanych artykułów, ale i usuwaniu pod nimi niewygodnych komentarzy, czyli innych aniżeli pisanych zgodnie z linią ideologiczną portalu.

17. grudnia, w miniony czwartek na stronie główniej ukazał się artykuł pt. "Aborcja nie jest dramatem". Zobaczcie w jaki sposób prowadzi się propagandę uciszania sumień setek tysięcy kobiet za pomocą prawdopodobnie zmyślonej historyjki.

3 komentarze:

 1. 1. "O lewackiej ideologii portalu Onet.pl" - czy nie jest to podobne sformułowanie do "O katolickiej ideologii Polski wie chyba każdy...",
  2. A nie jest możliwe, że każda kobieta na swój sposób przeżywa lub nie przeżywa aborcji? Od kiedy indywidualne przeżycie musi nosić znamiona uniwersalnego odczucia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi "nomilk",

  Wydaje mi sie, iz jest to potwierdzone, ze wiekszosc kobiet odczuwa ogromne wyrzuty sumienia po aborcji i dluuuugo nie moze dojsc do siebie. Takie są fakty. Kobiety myślą, iż jest to zwykły zabieg, a to nie takie proste, pomijając fakt, iż jest to ZABÓJSTWO, zabicie własnego nienarodzonego dziecka.

  pozdrawiam,
  Jarek

  OdpowiedzUsuń
 3. Drogi anonimie,
  "Wydaje mi sie, iz jest to potwierdzone" vs. "Takie są fakty" - albo jedno albo drugie.

  "Kobiety myślą, iż jest to zwykły zabieg" - przecież nie jesteś kobietą, a tym bardziej nie przeszedłeś tego zabiegu... więc skąd ta pewność?

  "zabicie własnego nienarodzonego dziecka" - sformułowanie w myśl doktryny religijnej wyznawcy danej religii nie jest sformułowaniem uniwersalnym.

  Pozdrawiam, Piotr

  OdpowiedzUsuń