poniedziałek, 17 stycznia 2011

Krótko aczkowiek treściwie

1. Moja najstarsza córka miała w piątek 7 urodziny! Ale ten czas zaiwania!
2. Z mamą mojej żony oraz moimi dziećmi oraz byliśmy w sobotę w Centrum Nauki "Experyment" w Gdyni. Super frajda szczególnie dla dzieciaków! Polecam! Poniżej parę zdjęć.
3. Kto nie był w kinie na 3 części Opowieści z Narnii pt. "Podróż Wędrowca do Świtu" niech idzie. Jeszcze jest szansa. Dowiecie się (jeśli nie czytaliście książki) m.in., że Aslan jest obecny także w naszym świecie, ale pod innym imieniem. C. S. Lewis jest doskonały! Autorzy filmu też niczego sobie, choć parę różnic z książką jest :)
4. Bardzo lubię grać z moimi dziećmi z Super Farmera! Wczoraj jednak giercowaliśmy na komputerze w stare, aczkowiek dobre gry (moje ulubione): Chicken Invaders (kosmiczna strzelanka do kurczaków) oraz Ignition (samochodówka chyba z 1997 r. - najlepsza jaką zrobiono). Legalnie można ściągnąć pełne wersje z internetowych przestworzy.
5. Głosowanie na Blog Roku trwa: możecie pomóc wysyłając SMS o treści B00215 na numer 7122 (koszt 1,23 zł). Dochód z SMSów przeznaczony jest na turnusy dla chorych dzieci.