środa, 20 marca 2013

Wielkanoc bez jaj

ŚwiętaBezJaj.pl

Uwaga, uwaga, uwaga! Ruszyliśmy z ogólnopolską akcją wielkanocną: SwietaBezJaj.pl 

Wbrew pozorom nie jest to akcja wegan i nie skupia się na jajach kurzych, przepiórczych ani żadnych innych. Dotyczy raczej postawy względem Świąt Wielkanocy oraz wydarzenia, na które wskazują. Innymi słowy jest to zachęta by nie robić jaj ze Świąt i przeżyć je jak należy. "Jak należy", to znaczy w jaki sposób? Więcej dowiesz się wchodząc na stronę SwietaBezJaj.pl

Zapraszam też do "polubienia" profilu akcji na Facebooku.


ŚwiętaBezJaj.pl

6 komentarzy:

 1. Z ciekawości przeczytałam co to za akcja i takie nasuwa mi się spostrzeżenie: ktoś czyta, aha, mam cieszyć się z kiełbasy z chrzanem, wina, słodyczy w gronie rodziny. Super, no to może zaśpiewajmy "Niech mu gwiazdka pomyślności...", łatwo się zapomnieć, są tacy co zrozumieją to dosłownie. Każdy inaczej pojmuje radość, ja np. nie lubię kiełbasy z chrzanem, za słodyczami nie przepadam, czasem marzę o tym, żeby spotkanie rodzinne dobiegło końca jak temat schodzi na politykę. Czy to znaczy, że coś ze mną nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, z Tobą jest coś nie tak w tej kwestii...


  ale ja mam tak samo;)
  pozdrawiam
  p

  OdpowiedzUsuń
 3. kto nie lubi białej z chrzanem... ten się w piekle poniewiera! o!

  świąteczne pozdrowienia
  Paweł

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurka, pośpiech to jest wskazany przy łapaniu much! Czasem czytam od końca i przeczytałem tylko coś tam o polityce. Potem przeskakuję i czytam, że Joanna nie lubi... O białej z chrzanem nie doczytałem. Przepraszam wszystkich, że tak się wypowiedziałem. Oczywiście, że biała z chrzanem to niebo w gębie, już się nie mogę doczekać;)

  pozdrawiam
  p

  OdpowiedzUsuń