środa, 28 sierpnia 2013

W Gdańsku Biblie są za darmo!

W Niedzielę ruszyliśmy z naszą coroczną akcją ewangelizacyjną. Polega ona na rozłożeniu i obsłudze stoiska z bezpłatnymi Bibliami, książkami, publikacjami (nt. zbawienia, rodziny, małżeństwa, edukacji, nauki, depresji , seksualności itd.). Będzie można porozmawiać, pomodlić się, zaopatrzyć w inspirującą literaturę, zapytać o drogę do nieba :) 

Chcemy w ten sposób głosić Chrystusa i ewangelie mieszkańcom naszego miasta oraz zaakcentować fakt, że reformacja i protestanci wywarli znaczny wpływ na rozwój Gdańska. 

Stoisko znajduje się naprzeciwko Muzeum Bursztynu na Targu Węglowym (blisko Złotej Bramy), a więc tuż przy miejscu niedzielnych nabożeństw Ewangelicznego Kościoła Reformowanego w DOMU HARCERZA. Akcja potrwa do 15 września. Zapraszam!

PS.UWAGA! Do WTORKU 3 września można zamawiać kolejne bezpłatne PDFy mojego autorstwa. Tym razem będzie strzał z dwururki: dwa tytuły na temat ewolucji: "Naukowe słabości teorii ewolucji" ORAZ "Teoria ewolucji a Księga Rodzaju". Zachęcam do wysyłania zgłoszeń (osoby zapisane nie muszą tego robić ponownie): bartosik7@gmail.com