środa, 18 czerwca 2008

Bolesna przeprowadzka ;-)

Wszystko mnie boli po wczorajszym noszeniu mebli do naszego biura. Pewnie nie mnie jednego. Slawek, Jarek i Piotrek również nie próżnowali i niniejszym raz jeszcze chcialbym im podziękować za wylane litry potu, czas i poświęcenie.

Dziś ustawialem meble i książki w biurze. Juz wkrótce będzie można do niego wpadać na rozmowy, kawę, herbatę i odpoczynek po dniu pracy. Czekam jeszcze na lącze internetowe.

Teraz jestem w Instytucie Pedagogiki gdzie otrzymalem przedostatni wpis w tym roku z Historii Pedagogiki (kończę drugi rok studiów doktoranckich). Zostala jeszcze Analiza Dyskursu.

Osobne pozdrowienia i podziękowania dla Jarexa M. za udzial oraz pomoc w zakupie pięknej i pachnącej wykladziny.

4 komentarze:

 1. Komentarz nie do tego tekstu.
  Pięknie piszesz o małżeństwie, o rodzinie.
  Czytałam dziś również tekst o przekazywaniu urzędu papieskiego (ze stycznia lub lutego). Jako katoliczka cieszę się, że w Kościele katolickim istnieje coś takiego jak sukcesja urzędu Piotra apostoła.
  Mimo to: nawet w obrębie katolików istnieją różne zdania na ten i inne tematy.
  Najważniejsze jest to, że my chrześcijanie (protestanci, katolicy) podobnie myślimy o płciowości, powołaniu mężczyzny i kobiety.
  Czy tak bardzo ważne jest, że ktoś uznaje papieża lub nie. Najważniejsze żeby uznawał Jezusa za swojego jedynego Pana i Zbawiciela, aby Jemu oddał swoje życie, a wtedy wszystko posłuży mu ku dobremu - protestantom brak sukcesji, a katolikom sukcesja.
  Jeszcze raz dzięki za piękne słowa o powołaniu człowieka.
  laura-perlanska.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. liczymy na zdjęcia z już zagospodarowanego biura :)

  a na zakwasy pomaga zaaplikowanie sobie na drugi dzień powtórki z pracy, albo piwo (tylko nie pamiętam czy po, przed czy zamiast ;) )
  pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 3. Laura, dzięki za zachęcającew słowa.

  Darek, zaaplikowałem to pierwsze (składałem łóżko piętrowe dla dzieci). Za chwilę zaaplikuję drugie podczas oglądania meczu Niemcy-Portugalia. :-)

  Jak na razie jest lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 4. W meczy Portugalia - Niemcy, kibicuję Polakom: PODOLSKI! PODOLSKI! :D

  OdpowiedzUsuń