czwartek, 20 listopada 2008

Jezus i Noe byli muzułmanami?
Koło Muzułmanów Ameryki Północnej wydało 30 tysięcy dolarów, aby przekonać mieszkańców Chicago, że Noe i Jezus byli muzułmanami.

Niedawno reklamowali się w nowojroskim metrze, kilka dni temu odtrąbili sukces związany z promocją islamu na autobusach w Chicago. Na zlecenie Koła Muzułmanów Ameryki Północnej (ICNA) po mieście jeździ 25 autobusów, na których widnieje duży napis: „Islam: macie pytania? Znajdźcie odpowiedzi”. Gdzie ich szukać? Oczywiście pod darmowym numerem telefonu, Wyspecjalizowani doradcy prezentują „nowe i pozytywne” spojrzenie na „często źle rozumianą” religię, jaką jest islam.

Ahmed Sabeel, dyrektor kampanii, zaprezentował krótki bilans przedsięwzięcia. Według niego, telefoniści darmowej linii "Gain Peace" odebrali 400 telefonów, a rozmowy doprowadziły do 8 nawróceń na religię Mahometa. Stronę internetową akcji odwiedzało ok. 75 tysięcy osób tygodniowo. Koszt wynajęcia powierzchni na 25 autobusach miejskich wyniósł 30 tysięcy dolarów. Tym, którzy dali się przekonać przydzielono do pomocy Wielkich Braci i Wielkie Siostry, którzy mają za zadanie udzielić im wszelkiej pomocy mającej pogłębienie ich więzi ze wspólnotą muzułmańską. - Każdy z nich jest jak Anioł Stróż - mówi Ahmed Sabeel.

za fronda.pl


_______________________________

"- Każdy z nich jest jak Anioł Stróż - mówi Ahmed Sabeel." - a więc już od swojego podopiecznego nie odstąpi.

Swoją drogą - 8 nawróceń przez telefon to znakomity wynik! Szkoda jedynie, że nie do właściwej osoby...

3 komentarze:

 1. Szkoda tylko, że takie chrześcijańskie akcje w krajach muzułmańskich są nie do pomyślenia...

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację. Ciekawe z jakiej przyczyny uważają, że wolność i demokracja są prawem człowieka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Jezus i Noe byli protestantami? W Biblii na pewno nie znajdziemy o tym ani jednego fragmentu.
  Jezus i Noe byli muzulmanami. Muzulmanami byli tez inni prorocy: Adam, Abraham, Mojzesz, Dawid, Salomon, Yahya/Jan Chrzciciel (pokoj z nimi).

  Demokracja jest sprzeczna z islamem. Jedyne prawo, ktore powinno istniec to Prawo dane przez Jedynego Boga. O ile mi wiadomo, Biblia rowniez nie jest przychylna demokracji (np.Wj 16:2-3; 1 Sm 8:19-20; Mk 15:9-15)

  Co sie tyczy autobusow i wolnosci... niedawno przygladalam sie reklamom na autobusach. Wiele z nich to byla istna pornografia (niektorzy moze by powiedzieli, ze w wersji miekkiej ale dla mnie nie ma to znaczenia). Czy to ma byc wolnosc wedlug chrzescijan? Wszystko wolno, bo Jezus umarl za grzechy i wszyscy beda zbawieni.

  OdpowiedzUsuń