piątek, 11 września 2009

Poznaj prawo sanepidu

Krakowski sanepid w czasie kontroli w jednym z przedszkoli odkrył nowe prawo.

Mówi ono, że jak się położymy na karimacie, to jest ona higieniczna. Jeżeli jednak na tej karimacie zaśniemy, staje się ona niehigieniczna. Dokładnie to wielkopomne odkrycie miało miejsce w przedszkolu nr 110. Z powodu działającego od chwili kontroli "prawa karimaty" dzieci śpią na dywanie...

Całość

___________________

Obawiam się, że pracownicy krakowskiego sanepidu pracują w niehigienicznych warunkach, niesprzyjających racjonalnemu myśleniu - skoro stąć ich na tak "oryginalne" pomysły.

5 komentarzy:

 1. Może podczas snu ciało wydziela szkodliwe dla otoczenia fluidy, które wchłania karimata?

  Lidia

  OdpowiedzUsuń
 2. Za moich czasow spalismy w przedszkolu na lezakach. Nazywalo sie to lezakowanie. Najwyrazniej lezaki sa "przehigieniczne", bo zaden sanepid tego procederu nie zakazal, a szkoda, bo nienawidzilam tego lezakowania calym sercem ;o)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również spałem w przedszkolu na leżakach. Nie były zbyt wygodne, ale panie przedszkolanki miały chwilę wytchnienia od nas :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas z kolei się spało na metalowych sprężynowych łóżkach (takich jak w szpitalu), które stały po 2. Na jednym spał chłopczyk, a na drugim - dziewczynka. Ze snu były nici, za to były ostre walki o równouprawnienie:)

  Lidia

  OdpowiedzUsuń