piątek, 25 lutego 2011

Nie może CIEBIE tam zabraknąć!

Serdecznie zapraszam na konferencję z Douglasem i Nancy Wilson, która odbędzie się w Poznaniu 29-30 kwietnia br. W piątek wykłady nt. apologetyki (obrony wiary), a w sobotę - nt. edukacji i wychowania. Więcej informacji wkrótce.

Douglas Wilson jest pastorem Christ Church w Moscow, Idaho, założycielem i wykładowcą New Saint Andrews College w Moscow, Idaho, autorem licznych artykułów (m.in. w Credenda|Agenda) i książek oraz podręczników m.in. na temat małżeństwa, wychowania, edukacji i apologetyki (wydawanych m.in. przez Canon Press). Dwie jego książki ukazały się w języku polskim nakładem Biblioteki Reformacji w Polsce (Głowa rodziny i Reformowanie małżeństwa). Kilkanaście artykułów D. Wilsona przetłumaczonych na język polski dostępnych jest na portalu reformacja.pl.

Nancy Wilson jest mamą i babcią, a także autorem licznych artykułów i książek nt. kobiecości, rodziny i wychowania dzieci. Dwie jej książki ukazały się w języku polskim (W bramach ją wysławiajcie i Owoc jej rąk). Kilka artykułów w języku polskim dostępnych jest na portalu reformacja.pl.

Zainteresowanych udziałem proszę o kontakt ze mną w sprawie noclegów. Udział w konferencji jest... BEZPŁATNY!