wtorek, 13 stycznia 2009

Blog Roku 2008 - weź udzial w konkursie!

Drodzy czytelnicy,

Jak możecie zauważyć (po ikonce z prawej strony u góry) mój blog bierze udział w Konkursie na Blog Roku 2008. Zgłosiłem się ze względu na to, że wiara w Chrystusa jest moją pasją i życiem, a internet jest wspaniałym narzędziem by się nią dzielić opisując rzeczywistość z perspektywy osoby wierzącej. Ponadto zachętą były dla mnie Wasze liczne odwiedziny strony oraz opinie jakie wysyłaliście zarówno w komentarzach, jak i prywatnych wiadomościach. Spróbowałem najzwyczajniej się sprawdzić nie mając pojęcia jaki będzie odzew i Wasze poparcie (mając za to mocną wiarę w Was).
:-)

Mój blog "startuje" w najliczniejszej kategorii tematycznej "Ja i moje życie" (1524 blogów). Mimo iż liczba jest spora, to mocno liczę na Wasze wsparcie. Do III etapu (ostatniego) awansuje 10 blogów (z każdej kategorii) z największą liczbą głosów. Dlatego jeśli ten blog stanowi dla Ciebie ciekawą inspirację do dyskusji, własnych przemyśleń, poszukiwań - proszę Cię o głos w Konkursie (nawet jeśli masz nieco odmienne spojrzenie na pewne sprawy).

Dzisiaj rozpoczął się drugi etap konkursu czyli GŁOSOWANIE SMSowe Internautów. Będzie on trwał od DZIŚ (13.01.2009) do 22. stycznia 2009 do godz. 12.00.

Dobry wynik w Konkursie zależy od Was - Drodzy Czytelnicy.

JAK ZAGŁOSOWAĆ?

Wyślij SMS na numer 7144. W treści SMS podaj numer bloga, na który oddajesz głos.
Numer mojego bloga to: E00155

Uwaga! W treści SMSa należy napisać jedynie numer bloga, nie należy umieszczać w niej żadnych dodatkowych znaków ani spacji. Koszt SMSa to 1,22 zł brutto (1 zł + 22% VAT). Dla osób głosujących przewidziane są nagrody. Dochód z smsów zostanie przekazany na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych dzieci chorych na porażenie mózgowe. Swoim głosem wspierasz więc nie tylko mój blog.

Ważne! Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos! Dlatego zachęć do głosowania swoich bliskich i przyjaciół! Z góry dziękuję za Wasze wsparcie.