piątek, 8 czerwca 2012

Rząd finansuje prezerwatywy na EURO 2012

Z okazji Euro 2012 nasz Rząd zdecydował się przeznaczyć ok. 500 tysięcy zł. na darmowe prezerwatywy dla kibiców. Wszystko pod hasłami: „Gram fair, używam prezerwatyw” oraz „Świętuj bezpiecznie, świętuj odpowiedzialnie”.

Gdybym rozdawał na ulicy bezpłatne Playboy'e byłoby to propagowanie niemoralności i rozwiązłości czy zachęta do "odpowiedzialnego seksu" zapobiegającego poczęciu?

7 komentarzy:

 1. Bo Rząd jest pod presją matołów którzy nie zdają sobie sprawy z prostego faktu.
  Prezerwatywa "chroni" przed chorobami wenerycznym,i i niechcianą ciążą w mniej więcej 95 procentach - czyli na każde sto stosunków za każdym razem kilka osób mimo "gumki" się zarazi.

  (w przypadku ciąż na skuteczność prezerwatywy nakładają się jeszcze dni płodne kobiety - więc tu szacunek procentowy jest znacznie niższy)

  Inaczej mówiąc - tak samo jak w Afryce - lewactwo dając ludziom złudne poczucie bezpieczeństwa, co wpływa na wzrost kontaktów ryzykownych - skazuje ich na choroby i cierpienie.

  co dobitnie dowodzi iż lewica jest wymysłem Szatana... i wcale teraz nie żartuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. makaronie bądż łaskaw pokazać gdzie w pismie jest napisane że jakaś lewica jest wymysłem szatana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. anonimie bądź łaskaw mi pokazać gdzie NIE jest tak napisane!


  jest takie pojęcie jak INDUKCJA logiczna - na podstawie informacji pośrednich mogę dotrzeć do prawidłowego wniosku, choć nigdzie nie został on sformułowany wprost.

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiedzcie mi jeszcze, co daje prawica w miejsce "lewackich" prezerwatyw?

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawde zyjemy w czasach ostatecznych...

  OdpowiedzUsuń
 6. makaron naśladuje swojego guru czyli pana ka i snuje teorie spiskowe o szatanie który wymyslił lewice :) wiadomo że nie ma żadnych wersetów w piśmie więc przeżuca piłeczke na kogoś kto podaje w wątpliwość jego urojone teorie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. kocham rozmawiać z ludźmi którym brak umiejętności by zalogować sobie stałego nicka...

  więc tak:

  nie wiem kto to pan "Ka" ... ale i tak to głupota, bo pierwszy raz na temat związków szatana z lewicą czytałem u Pana Ły...

  po drugie jak pisałem wyżej - jest INDUKCJA.

  po trzecie zamiast prezerwatyw prawica ma naukę i zachętę do życia przyzwoitego - jeden stały partner i praktycznie żadnych szans na chorobę weneryczną, co najwyżej przy okazji zabiegu medycznego.

  OdpowiedzUsuń