sobota, 3 września 2011

Wsparcie

Drodzy Czytelnicy!

Blog prowadzę od nieomal 4 lat. Przyznać muszę, że przechodziłem okresy zastanowienia się nad sensownością jego prowadzenia, przynajmniej w takim stopniu, w jakim staram się to robić. Na jesień planuję pewne zmiany związane z wyglądem, opcjami i dostępnymi funkcjami. Cieszę się, że wielu z Was pojawia się tutaj regularnie. Dziękuję za wszelkie dowody zainteresowania poruszaną przeze mnie tematyką, komentarze, "reklamę" bloga wśród znajomych. Wiem, że moja pisanina nie trafia w próżnię.

Celem wpisów, które staram się codziennie zamieszczać jest kształtowanie oraz obrona spójnego, biblijnego, chrześcijańskiego światopoglądu i poprzez to umacnianie kościoła Chrystusa w Polsce (i nie tylko).

Szanowny Czytelniku, jeśli moje rozważania uważasz za cenne źródło duchowej, teologicznej, intelektualnej inspiracji możesz wesprzeć rozwój tej strony dowolną wpłatą na to konto bankowe.

Dla wszystkich regularnie wspierających mój blog:
- wysyłany będzie biuletyn z informacjami nt. mojej służby i aktywnościach naszego kościoła.
- wysyłane będą wydawane przez nas publikacje w formie zeszytowej na tematy podejmujące kwestie chrześcijańskiego światopoglądu

Za wszelką pomoc i życzliwość z Waszej strony serdecznie dziękuję!